www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Filmy

Eliminacje centralne - IV edycja

Film: Eliminacje centralne - IV edycja

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z filmem z eliminacji centralnych IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Finał odbył się 9 maja 2019 roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas tego wydarzenia poznaliśmy laureatów i finalistów Olimpiady. Zwycięzcą został Antonii Kingston z VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie (oddział gimnazjalny).

zobacz film »

Eliminacje szkolne - IV edycja

Film: Eliminacje szkolne - IV edycja

12 grudnia 2018 roku odbyły się eliminacje szkolne IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Podczas pierwszego etapu zmagań olimpijskich gościliśmy z kamerą w Społecznym Gimnazjum nr 20 w Warszawie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z reportażem filmowym z tego wydarzenia!

zobacz film »

Eliminacje centralne - III edycja

Film: Eliminacje centralne - III edycja

10 maja poznaliśmy laureatów i finalistów III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Tan dzień obfitował w emocje, ale był też źródłem satysfakcji zarówno dla Zawodników, jak i Komisji Centralnej. Zobaczcie sami!

zobacz film »

Eliminacje szkolne - III edycja

Film: Eliminacje szkolne - III edycja

Jaki był test? Jak się przygotować? Jak ocenia eliminacje opiekun merytoryczny? Już niebawem wyniki eliminacji szkolnych III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, a w krótkiej relacji filmowej oddajemy klimat tego dnia...

zobacz film »

Zapisy - III edycja

Film: Zapisy - III edycja

Dlaczego warto i dlaczego WOS? W krótkim filmie odpowiada laureat 1. miejsca w II edycji olimpiady.

 

zobacz film »

Eliminacje centralne - II edycja

Film: Eliminacje centralne - II edycja

11 maja odbyły się eliminacje centralne 2. edycji GOWOS. Wzięło w nich udział 49 zawodników, którzy w pierwszej części eliminacji musieli zmierzyć się z testem. Test wyłonił grono 25 laureatów, którzy przedstawili prezentacje na jeden spośród wybranych przez siebie tematów. Jak przebiegał finał 2. edycji olimpiady? Jaką metodę nauki wybrali zawodnicy? Skąd zainteresowanie WOS-em? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w filmie.

zobacz film »

Eliminacje szkolne - II edycja

Film: Eliminacje szkolne - II edycja

Eliminacje Szkolne II edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbyły się 13 grudnia 2016 roku. Do pierwszego etapu zmagań olimpijskich przystąpiło prawie 4000 uczniów z ponad 400 szkół gimnazjalnych z całej Polski. Z kamrę gościliśmy w Społecznym Gimnazjum nr 20 w Warszawie.

zobacz film »

Eliminacje centralne - I edycja

Film: Eliminacje centralne - I edycja

Eliminacje centralne I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbyły się 2 czerwca 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Podczas finału poznaliśmy zwycięzcę zawodów. Został nim Mateusz Marzec z Publicznego Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. bł. Maksymiliana Binkiewicza w Wieluniu.

zobacz film »

Eliminacje szkolne - I edycja

Film: Eliminacje szkolne - I edycja

Eliminacje szkolne I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbyły się 14 stycznia 2016 r. Do udziału w zawodach zgłosiło się ponad 4000 uczniów z prawie 400 szkół gimnazjalnych z całej Polski. Z kamerą gościliśmy w Gimnazjum nr 42 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Warszawie.

zobacz film »