www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

TEST EKSPERCKI eliminacji okręgowych 3. edycji MOWOS

Data dodania: 7.03.2018

Test ekspercki eliminacji okręgowych MOWOS jest dostępny na stronie  test.mowos.pl

Do rozwiązywania można przystąpić po zalogowaniu się do testu przy użyciu otrzymanego wcześniej na podany adres mailowy loginu i hasła. Poniżej podajemy ponownie ważne informacje dotyczące przeprowadzenia testu.

 

W celu przystąpienia do eliminacji okręgowych olimpiady, prosimy o wejście na stronę test.mowos.pl, która będzie aktywna od 7 marca 2018 r. od godz. 9.00 do 8 marca 2018 r. do godz. 9.00 i zalogowanie się do testu za pomocą otrzymanego wcześniej na podany adres mailowy loginu i hasła.
 
Prosimy o wcześniejsze dokładne zapoznanie się z instrukcją:
Do testu można się zalogować tylko 1 raz, a czas przewidziany na rozwiązanie wszystkich 20 pytań wynosi 30 minut. Pytania są udostępniane po kolei, przy czym po kliknięciu przycisku "zatwierdź odpowiedź" nie ma już możliwości powrotu i poprawy udzielonej wcześniej odpowiedzi. Z testu można otrzymać maksymalnie 20 pkt. 
 
Uwaga! Po zakończeniu terminu przeznaczonego na przeprowadzenie testu eksperckiego online (czyli po godz. 9.00 w dniu 8 marca), po zalogowaniu, Zawodnik będzie mógł zapoznać się z dokładną informacją dotyczącą poprawności udzielonych przez siebie odpowiedzi. Jeśli udzielono prawidłowej odpowiedzi, będzie ona zaznaczona na zielono, a jeśli błędnej - na czerwono.
Życzymy powodzenia!