www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Dlaczego warto?

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie = innowacyjność!

Młodzieżową Olimpiadę Wiedzy o Społeczeństwie wyróżnia wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań do przeprowadzenia eliminacji okręgowych. Mają one charakter wirtualny. Uczniowie rozwiązują dwa testy online - ekspercki i uczniowski. Ponadto w teście uczniowskim wykorzystujemy pytania opracowane przez 100 najlepszych zawodników drugiego etapu zmagań olimpijskich. Warto podkreślić, że wynik tego testu zależy nie tylko od posiadanej wiedzy zawodników, ale także od tego w jakim stopniu przyłożyli się do opracowania własnych zadań. 

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie = kreatywne myślenie!

W Młodzieżowej Olimpiadzie Wiedzy o Społeczeństwie cenimy nie tylko wiedzę zawodników. Równie ważne są dla ich umiejętności i prezentowane postawy. Dlatego podczas drugiego etapu eliminacji centralnych nasi uczestnicy prezentują własne projekty dotyczące innowacji społecznych.  

Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie = atrakcyjne nagrody!

Podczas wielkiego finału Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie nagradzamy trud i wysiłek zwodników włożony w przygotowania do zawodów. Finaliści otrzymują nagrody książkowe. Laureaci nagradzani są cennymi nagrodami rzeczowymi (np. wysokiej jakości sprzętem elektronicznym). Nie zapominamy o opiekunach merytorycznych uczniów! Dla nich również mamy wartościowe upominki :)

Czy nadal jesteś niezdecydowany? Zobacz, jak było rok temu.

Olimpiadę wspiera

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Patroni honorowi

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Najwyższa Izba Kontroli

Patroni medialni

Program 1 Polskiego Radia

Glos Nauczycielski