www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Data dodania: 27.03.2020

Z wielką radością publikujemy listę rankingową eliminacji okręgowych V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!


Zachęcamy do zapoznania się z listą 52 zawodników, którzy zwyciężli w eliminacjach okręgowych V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Wyciąg Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie dotyczący kwalifikacji zawodników eliminacji okręgowych do finału zawodów:

4.8.22 Zwycięzcami eliminacji okręgowych zostaje 50 zawodników, tj. po 5 osób z każdego okręgu, które zdobyły największą liczbę punktów łącznie z testu eksperckiego online, uczniowskiego online i za przygotowanie pytań.

4.8.23 W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników o zakwalifikowaniu się do eliminacji centralnych decyduje liczba punktów uzyskanych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych za zadania trudniejsze w teście eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych z testu eksperckiego online.

4.8.24 Jeżeli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do eliminacji centralnych, z uwzględnieniem punktu 4.8.23, przyznana została kilku osobom, wszystkie one przechodzą do eliminacji centralnych.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

* W związku z pozytywnym rozpatrzeniem odwołania Komitet Główny Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie zweryfikował wynik uczennicy Zofii Wawryło w wyniku czego dołączyła do listy 52 zawodników, którzy zwyciężyli w eliminacjach okręgowych (15.04.2020).

** W związku z pozytywnym rozpatrzeniem odwołania Komitet Główny Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie zweryfikował wynik ucznia Michała Górnicza w wyniku czego dołączył do listy 52 zawodników, którzy zwyciężyli w eliminacjach okręgowych (21.04.2020).