www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Finał IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie za nami!

Data dodania: 10.05.2019

Znamy zwycięzcę IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie! Został nim Antoni Kingston z VIII Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława IV w Warszawie.


Zapraszamy do zapoznania się z listą laureatów i finalistów IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Zachęcamy również do zapoznania się z testem eliminacji centralnych i załączonym do niego kluczem odpowiedzi.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom, którzy uczestniczyli we wczorajszych eliminacjach centralnych. Szczególne podziękowania kierujemy w stronę laureatów i ich opiekunów merytorycznych - dziękujemy za Wasze zaangażowanie!

Z Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie "pkt. 4.9.10: O miejscu zawodnika na liście 25 laureatów decyduje łączna liczba punktów uzyskanych w eliminacjach centralnych: za pytania z testu oraz prezentację, jej obronę i odpowiedź na pytania z zakresu tematycznego Olimpiady. W przypadku uzyskania równiej liczby punktów przez większą liczbę zawodników o miejscach na liście 25 laureatów decyduje liczba punktów uzyskanych za odpowiedzi na pytania z testu w eliminacjach centralnych, w dalszej kolejności liczba punktów za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście, a następnie kolejno: suma punktów uzyskanych z testów online eliminacji okręgowych, liczba punktów uzyskanych z eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych za rozwiązanie zadań trudniejszych w teście eliminacji szkolnych."