www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedy o Społeczeństwie!

Data dodania: 22.03.2019

Prezentujemy wyniki eliminacji okręgowych IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Zawody odbywały się za pośrednictwem testów online między 6 a 22 marca 2019 roku. 


Zachęcamy do zapoznania się z listą 50 zawodników elimiacji okręgowych, którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu zmagań Olimpijskich.

Wyciąg Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie dotyczący kwalifikacji zawodników eliminacji okręgowych do finału zawodów:

4.8.22 Zwycięzcami eliminacji okręgowych zostaje 50 zawodników, tj. po 5 osób z każdego okręgu, które zdobyły największą liczbę punktów łącznie z testu eksperckiego online, uczniowskiego online i za przygotowanie pytań.

4.8.23 W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników o zakwalifikowaniu się do eliminacji centralnych decyduje liczba punktów uzyskanych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych za zadania trudniejsze w teście eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych z testu eksperckiego online.

4.8.24 Jeżeli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do eliminacji centralnych, z uwzględnieniem punktu 4.8.23, przyznana została kilku osobom, wszystkie one przechodzą do eliminacji centralnych.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Finał IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbędzie się już 9 maja 2019 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!