www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Zamknięcie rejestracji do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Data dodania: 29.10.2018

Zakończyliśmy zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady. W tym roku w eliminacjach szkolnych weźmie udział prawie 6000 zawodników z ponad 450 szkół z całej Polski! Pierwszy etap zawodów odbędzie się już 12 grudnia br. Przypominamy, że na najlepszych zawodników i ich opiekunów meryroycznych czekają atrakacyjne nagrody rzeczowe, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny i upominki z limitowanej serii MOWOS!


Do 31 padździernika br. mogą Państwo wprowadzać zmiany w liczbie zgłoszonych zawodników w panelu Komisji Szkolnych. W przypadku innych danych prosimy o kontakt e-mailowy (biuro@mowos.pl) lub telefoniczny (22 564 97 25).

Zgodnie z harmonogramem IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie eliminacje szkolne odbędą się 12 grudnia br. punktualnie o godzinie 9.00 we wszystkich szkołach zgłoszonych do zawodów.

Testy eliminacji szkolnych zostaną wysłane listem poleconym na adresy szkół wpisanych podczas rejestracji. O terminie wysłania testów zostaną Państwo poinformowani milowo oraz za pośrednictwem strony internetowej i Facebooka.

Życzymy powodzenia podczas przygotowywania zawodników do Olimpiady!

Pozdrawiamy,
Zespół Młodzieżowej Olimpiady
Wiedzy o Społeczeństwie