www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Start IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Data dodania: 8.10.2018

Z przyjemnością informujemy, iż rozpoczęliśmy zapisy do IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie. Rejestracja potrwa do 26 października br. Na laureatów Olimpiady czekają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt multimedialny oraz upominki z limitowanej serii MO!WOS!


Zachęcamy do zapisów poprzez specjalny formularz rejestracyjny, która dostępny jest także w Panelu Komisji Szkolnych.

W tegorocznej edycji Olimpiady nastąpiły zmiany w rejestracji Szkoły. Od tego roku osoba zgłaszająca nie jest zobowiązana do podania danych imiennych zawodników. W formularzu zostanie jedynie poproszona o podanie orientacyjnej liczby uczniów, którzy wezmą udział w 1. etapie Olimpiady.

Podczas rejestracji będą mogli Państwo pobrać:

  • zgłoszenie szkoły do druku - prosimy, aby na zgłoszeniu podpisali się nie tylko Dyrektor Szkoły oraz Przewodniczący Komisji Szkolnej, ale również Członkowie Komisji Szkolnej i Opiekun/owie Merytoryczny/ni.
  • oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych uczestników zawodów - prosimy o wydrukowanie oświadczeń i przekazanie ich przedstawicielom ustawowym zawodników. Podpisane oświadczenia do dnia eliminacji szkolnych przechowuje Komisja Szkolna. Po tym terminie prosimy o przesłanie oświadczeń zawodników (razem z protokołami i testami eliminacji szkolnych) na adres Komitetu Głównego Olimpiady.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją do formularza.

Rejestracja trwa do 26 października br.

Do zobaczenia!

Organizatorzy Olimpiady