www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Wyniki eliminacji szkolnych

Lp. Imię Nazwisko Nazwa Szkoły Miejscowość Liczba punktów Suma punktów za pyt. trudniejsze (za 2 pkt.)
1. Izabela Starościak Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Ratajach Słupskich Pacanów 40,0 20
2. Mikołaj Badyl Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Ratajach Słupskich Pacanów 39,0 20
3. Igor Walęsiak Katolickie Gimnazjum Żary 39,0 20
4. Patrycjusz Pużak Katolickie Gimnazjum Żary 38,0 20
5. Radosław Pużak Katolickie Gimnazjum Żary 38,0 20
6. Kinga Burnejko Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 37,0 18
7. Maria Łuszczyn Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Radomsku z oddziałami gimnazjalnymi Radomsko 37,0 18
8. Daniela Derenda Zespół Szkół w Strzelnie Strzelno 36,0 18
9. Wiktoria Kasperek Katolickie Gimnazjum Żary 36,0 16
10. Emilia Szydłowska Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 36,0 16
11. Aleksander Arefiew Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 35,0 18
12. Izabela Borkowska Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 35,0 18
13. Karolina Konopska Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich Ząbkowice Śląskie 35,0 18
14. Olga Majewska Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 35,0 18
15. Wiktoria Grzechowiak Zespół Szkół w Strzelnie Strzelno 35,0 16
16. Dominik Sędziak Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku Lubsko 35,0 16
17. Sofia Natalia Jurewicz Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 34,0 18
18. Hanna Krzyżewska Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 34,0 18
19. Maria Teresa Sawicka Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 34,0 18
20. Oliwier Grzyb Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 34,0 16
21. Jakub Janas Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 Żagań 34,0 16
22. Paweł Pasierbik Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 34,0 16
23. Kamil Krzos Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 34,0 14
24. Jakub Stachyra Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 34,0 14
25. Julia Szepietowska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza w Radlinie Radlin 34,0 14
26. Paweł Osmólski Szkoła Podstawowa 380 im.Jana Pawła II Warszawa 33,0 18
27. Kacper Biskupski Zespół Szkół w Strzelnie Strzelno 33,0 16
28. Agnieszka Kamińska IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 33,0 16
29. Maksymilian Bentje Knust Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie Warszawa 33,0 16
30. Jan Lewszuk Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 33,0 16
31. Emil Tułacz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku Lubsko 33,0 16
32. Bartosz Opaliński Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 33,0 14
33. Jakub Łojko Społeczne Gimnazjum Żary 32,0 18
34. Agata Korsak Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 32,0 16
35. Jakub Łukasz Mazurek Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 32,0 16
36. Julia Żabska Społeczne Gimnazjum Żary 31,0 18
37. Jan Młynarski IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 31,0 16
38. Dominik Patrzek Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 31,0 16
39. Kacper Słowikowski Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 31,0 14
40. Jan Muchorowski CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 31,0 12
41. Kacper Rosiennik Społeczne Gimnazjum Żary 30,0 18
42. Paweł Lechocki Społeczne Gimnazjum Żary 30,0 16
43. Maksymilian Piątek Szkoła Podstawowa Nr5 im. Baśki Puzon Jarosław 30,0 16
44. Piotr Srokowski Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław 30,0 16
45. Michał Dyrda Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl 30,0 14
46. Sebastian Kulessa Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 30,0 14
47. Dawid Kwiatkowski CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego Warszawa 30,0 14
48. Szymon Lewicki Szkoła Podstawowa nr 2 Głogów 30,0 14
49. Mateusz Muszyński Gimnazjum nr 16 Szczecin 30,0 14
50. Łukasz Patryk Przysiewkowski Szkoła Podstawowa nr 2 w Szubinie im. Władysława Broniewskiego Szubin 30,0 14
51. Paulina Sas Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 30,0 14
52. Maciej Pieróg Gimnazjum nr 4 w Mielcu w Szkole Podstawowej nr 13 im. Jana Bytnara "Rudego" w Mielcu Mielec 29,0 16
53. Patryk Rychłowski IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 29,0 16
54. Piotr Borczyński Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 29,0 14
55. Wojciech Burliga XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków 29,0 14
56. Jakub Jankowski Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie Olsztyn 29,0 14
57. Kamil Kaliński IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 29,0 14
58. Nina Kamosz Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 29,0 14
59. Zofia Kłak Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek im. Jana Pawła II Wrocław 29,0 14
60. Wiktoria Kozera Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego Jaworzno 29,0 14
61. Julia Luterek Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 29,0 14
62. Patrycja Maruska Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 29,0 14
63. Jakub Rymarski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 29,0 14
64. Michał Zarzycki Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku Chmielnik 29,0 14
65. Martyna Morawska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego w Lubsku Lubsko 29,0 12
66. Mikołaj Petryga Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe Legionowo 29,0 12
67. Maciej Szlachta Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego Kraków 29,0 12
68. Wiktor Wiecheć Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego Annopol 29,0 12
69. Aleksandra Romanowska Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 29,0 10
70. Patrycja Kasprzyszyn Publiczne Gimnazjum Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego Niemodlin 28,0 16
71. Marek Nowicki Zespół Oświatowy w Borowiu Borowie 28,0 16
72. Aleksandra Przestrzelska Społeczne Gimnazjum Żary 28,0 16
73. Paulina Dobek Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 28,0 14
74. Kacper Grabowski Gimnazjum nr 16 Szczecin 28,0 14
75. Krzysztof Magier IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 28,0 14
76. Oskar Majkrzak Gimnazjum nr 16 Szczecin 28,0 14
77. Michał Myśliwiec Zespół Szkolno-Przedszkolny Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego Kamień Krajeński 28,0 14
78. Mateusz Olesiewicz Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 28,0 14
79. Karol Płowiecki Niepubliczne Europejskie Gimnazjum Językowe Legionowo 28,0 14
80. Zuzanna Pycko Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu Sępopol 28,0 14
81. Hubert Sienicki Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 28,0 14
82. Tomasz Wachowski Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Oflagu II D Borne Sulinowo 28,0 14
83. Filip Barański Publiczne Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 28,0 12
84. Michał Gałamon Samorządowa Szkoła Podstawowa im. W. Łokietka Łęczyca 28,0 12
85. Kacper Gut Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina Szczecin 28,0 12
86. Michał Juda Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 28,0 12
87. Paweł Knyż CLVIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa 28,0 12
88. Radosław Żak Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie Kraków 28,0 12
89. Ignacy Łuka Oddziały Gimnazjalne w II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa 28,0 12
90. Wiktoria Świerc IX Publiczne Liceum Ogólnokształcące (Gimnazjum nr 7 w Opolu) Opole 28,0 12
91. Cezary Pendras Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 28,0 12
92. Dominika Zwiercan CLVIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa 28,0 12
93. Olaf Izbicki Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 28,0 10
94. Adam Maliszewski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 28,0 10
95. Antoni Węgliński Gimnazjum nr 7 Tomaszów Mazowiecki 28,0 10
96. Wojciech Górniewicz Społeczne Gimnazjum Żary 27,0 16
97. Szymon Stebelski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 Żagań 27,0 16
98. Wiktor Terlecki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Białystok 27,0 14
99. Wiktor Wiśniewski Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 27,0 14
100. Sargis Davtyan Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego Jaworzno 27,0 12
101. Jakub Dydak Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie; Gimnazjum Dwujęzyczne w Brzozowie Brzozów 27,0 12
102. Dominik Jasiołek Społeczne Gimnazjum nr 7 i 4 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Kraków 27,0 12
103. Nikodem Kacprzak Gimnazjum nr 36 im. Krzysztofa Kieślowskiego Warszawa, Środmieście 27,0 12
104. Filip Maruska Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 27,0 12
105. Tomasz Piesik Samorządowa Szkoła Podstawowa im. W. Łokietka Łęczyca 27,0 12
106. Miłosz Sobczyk Gimnazjum nr 16 Szczecin 27,0 12
107. Maciej Wróblewski CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego Warszawa 27,0 12
108. Julia Brzuszek Szkoła Podstawowa nr 2 im Henryka Sienkiewicza Ziębice 27,0 10
109. Antoni Gajer Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 27,0 10
110. Wiktoria Grygoruk Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 27,0 10
111. Przemysław Kawka Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego Jaworzno 27,0 10
112. Michał Papajewski Gimnazjum nr 16 Szczecin 27,0 10
113. Jan Potaczek Alternatywne Gimnazjum w Kłodzku Kłodzko 27,0 10
114. Mateusz Pul Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Białystok 27,0 10
115. Łukasz Różański CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 27,0 10
116. Michał Such Zespół Szkół w Lutowiskach Lutowiska 27,0 10
117. Krzysztof Malinowski Gimnazjum nr 7 Tomaszów Mazowiecki 27,0 8
118. Adrian Brantiuk Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 26,0 14
119. Jakub Czaplicki PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 1 IM. SZARYCH SZEREGÓW W KRAŚNIKU KRAŚNIK 26,0 14
120. Jakub Franciuk Gimnazjum im. Jana Pawła II Tolkmicko 26,0 14
121. Michał Kurcok Szkoła Podstawowa im. Franciszka Rducha Bełk 26,0 14
122. Anna Paczocha Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg 26,0 14
123. Wiktor Borejko Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 26,0 12
124. Karol Hodur IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów 26,0 12
125. Mateusz Kelner Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 26,0 12
126. PAWEŁ KLIMEK Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mysłowie WOLA MYSŁOWSKA 26,0 12
127. Emilian Kmiecik Gimnazjum nr 16 Szczecin 26,0 12
128. Jacek Kołacz Zespół Szkół w Grzechyni Maków Podhalański 26,0 12
129. Paweł Kruszyński Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Pruszków 26,0 12
130. Sabina Kulessa Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Przedszkolnymi im. M. Kopernika w Kujakowicach Dolnych Kujakowice Górne 26,0 12
131. Natalia Nitras Gimnazjum nr 16 Szczecin 26,0 12
132. Leon Okoński Społeczne Gimnazjum nr 7 i 4 Społeczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego Kraków 26,0 12
133. Maciej Pawlica Zespół Szkół Społecznych w Bielawie Bielawa 26,0 12
134. Dawid Sikorski VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 26,0 12
135. Michał Topolski Zespół Szkół Ogólnokształcących Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Kluczborku Kluczbork 26,0 12
136. Katarzyna Czajkowska Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 26,0 10
137. Jakub Denis Zespół Szkół Społecznych w Bielawie Bielawa 26,0 10
138. Daniel Jankowski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 26,0 10
139. Bartosz Jaworek Gimnazjum nr 16 Szczecin 26,0 10
140. Jan Opala Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 26,0 10
141. Kacper Sikorski Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Andrychów 26,0 10
142. Laura Uba Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 26,0 10
143. Konrad Walczak Gimnazjum nr 16 Szczecin 26,0 10
144. Maksymilian Zięba Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 8 Tomaszów Mazowiecki 26,0 10
145. Maja Kudła Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 26,0 10
146. Jakub Bednarek Samorządowa Szkoła Podstawowa im. W. Łokietka Łęczyca 25,0 14
147. Marcel Gaweł Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich Głogów 25,0 14
148. Kacper Janus Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów Starachowice 25,0 14
149. Marta Mackiewicz Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 25,0 14
150. Kacper Wołowski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 Żagań 25,0 14
151. Łukasz Drabek Zespół Szkół Społecznych nr 1 w Tarnobrzegu im. Hetmana Jana Tarnowskiego Tarnobrzeg 25,0 12
152. Przemysław Czernek Szkoła Podstawowa nr 1 im.Powstańców Śląskich w Wołowie Wołów 25,0 12
153. Maciej Żarnoch Szkoła Podstawowa nr 385 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Warszawa 25,0 12
154. Amelia Maciąg Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO WARSZAWA 25,0 12
155. Mateusz Piejko Szkoła Podstawowa nr 3 im. Alfreda Freyera Tarnobrzeg 25,0 12
156. IGOR SZYMANIAK ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Nr 7/ SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 GDAŃSK 25,0 12
157. Julia Urbańska Szkoła Podstawowa w Świerzawie Świerzawa 25,0 12
158. Łukasz Zieliński-Weiher Gimnazjum 51 Bydgoszcz 25,0 12
159. Marcin Antochów Szkoła Podstawowa nr 2 im Henryka Sienkiewicza Ziębice 25,0 10
160. Maksymilian Dac VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 25,0 10
161. Damian Dąbrowski Gimnazjum nr 16 Szczecin 25,0 10
162. Katarzyna Folta Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie; Gimnazjum Dwujęzyczne w Brzozowie Brzozów 25,0 10
163. Jakub Harchut Szkoła Podstawowa nr 2 im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Kolbuszowa 25,0 10
164. Jakub Hus Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl 25,0 10
165. Gracjan Jeschke Szkoła Pdstawowa nr 67 Gdańsk 25,0 10
166. Patryk Jurkowski Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Pruszków 25,0 10
167. Jakub Karpiński Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie Lublin 25,0 10
168. Jakub Neumann Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Ryjewo 25,0 10
169. Jakub Patałuch Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław 25,0 10
170. Wiktor Ryszczuk Szkoła Podstawowa im. Wł. Rdzanowskiego Radziejowice 25,0 10
171. Maria Siemek Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Warszawa 25,0 10
172. Jakub Wielgus Zespół Szkół Nr 3 w Ropczycach Ropczyce 25,0 10
173. Piotr Kosik VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 25,0 8
174. Jan Opalski Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 25,0 8
175. Michał Banaszek Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej Chełm 24,0 14
176. Kamil Białobrzeski Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie Kraków 24,0 12
177. Mateusz Gocki Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim Dobrzeń Wielki 24,0 12
178. Mateusz Hebda Publiczna Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Woli Dębińskiej Dębno 24,0 12
179. Jakub Jarosz CLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa 24,0 12
180. Wojciech Michalak ZSO nr 2 w Gdańsku Gdańsk 24,0 12
181. Karol Biliński Szkoła Podstawowa "PARNAS" Wrocław 24,0 10
182. Bartosz Chomiński Gimnazjum Nr 4 Nysa 24,0 10
183. Antonina Dubiel Fundacja KANA Sosnowiec 24,0 10
184. Maciej Herman Szkoła Podstawowa UNISPORT Wrocław 24,0 10
185. Martyyna Kaczanowska Szkoła Podstawowa Nr5 im. Baśki Puzon Jarosław 24,0 10
186. Michał Kalinowski Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Świdnica 24,0 10
187. Jakub Karasiński Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka Łódź 24,0 10
188. Igor Kowalski Szkoła Podstawowa w Rzepedzi Rzepedź 24,0 10
189. Mikołaj Kubiak CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Bohaterek Powstania Warszawskiego Warszawa 24,0 10
190. Weronika Kurowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach Siechnice 24,0 10
191. Martyna Mirzejewska Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 24,0 10
192. Józef Rączka Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 24,0 10
193. Max Schlamberger Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Oflagu II D Borne Sulinowo 24,0 10
194. Anna Skowrońska Publiczne Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 24,0 10
195. Mateusz Stawicki Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach Siechnice 24,0 10
196. Mikołaj Stępień Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 24,0 10
197. Tomasz Zatorski Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Starachowice 24,0 10
198. Kaja Dolecka Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego Bolków 24,0 8
199. Paweł Grymuza Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 Lublin 24,0 8
200. Antoni Jankowski Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 24,0 8
201. Barbara Kania Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice 24,0 8
202. Wiktoria Krasuska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 24,0 8
203. Maksymilian Maron Gimnazjum nr 42 Szczecin 24,0 8
204. Mikołaj Nowak Szkoła Podstawowa UNISPORT Wrocław 24,0 8
205. Krzysztof Tomczak Szkoła Podstawowa w Marcinowicach Marcinowice 24,0 8
206. Aleksander Raczek Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 23,0 16
207. Julia Bazak Gimnazjum nr 72 w Krakowie im. św Tomasza z Villanova Zgromadzenia Sióstr Augustianek Kraków 23,0 14
208. Dominik Seredyn Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Puławy 23,0 14
209. Dobrawa Ćwiertnia Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego Kraków 23,0 12
210. Igor Barnaś Szkoła Podstawowa nr 8 z oddziałami gimnazjalnymi Tarnów 23,0 12
211. Antoni Biel Publiczne Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 23,0 12
212. Ewa Bobak Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 23,0 12
213. Maurycy Duda-Czyżowicz Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław 23,0 12
214. Dawid Dziarkowski Zespół Szkół im. Ignacego Łukasiewicza w Policach Police 23,0 12
215. Mateusz Godlewski Gimnazjum im. Jana Pawła II Tolkmicko 23,0 12
216. Natalia Karbowska XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków 23,0 12
217. Marlena Kotas Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 23,0 12
218. Emilia Kubica Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław 23,0 12
219. Ignacy Kwaśniewski Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta w Krakowie Kraków 23,0 12
220. Szymon Lasota Szkoła Podstawowa nr 33. Wrocław 23,0 12
221. Aleksndra Mitura XXiX LO im. cc mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora w Lublinie Lublin 23,0 12
222. Klaudia Pakuła Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 23,0 12
223. Jakub Pierzchała Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Andrychów 23,0 12
224. Zuzanna Polanowska Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice 23,0 12
225. Mikołaj Rozkrut Gimnazjum nr 16 Szczecin 23,0 12
226. Katarzyna Schulz Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Feliksa Szołdrskiego Nowy Tomyśl 23,0 12
227. Maksymilian Seweryn Gimnazjum im. św. Stanisława Kostki w Lublinie Lublin 23,0 12
228. Łukasz Sikora Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 23,0 12
229. Damian Siwek Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 Kraków 23,0 12
230. Agata Skiba Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Oflagu II D Borne Sulinowo 23,0 12
231. Krzysztof Stachurski Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Włoszczowa 23,0 12
232. Piotr Stradel Szkoła Podstawowa nr 3 im. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej Pruszków 23,0 12
233. Michał Tadeusz Gimnazjum im. gen. Kazimierza Tańskiego w Chmielniku Chmielnik 23,0 12
234. Jakub Zahradniczek Społeczne Gimnazjum nr 333 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO WARSZAWA 23,0 12
235. Emil Zbozień Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 23,0 12
236. Izabela Ziembowicz Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka Lublin 23,0 12
237. Matylda Boue Prywatne Gimnazjum nr 2" Szkoła Marzeń" Piaseczno 23,0 10
238. Patryk Budzyń Szkoła Podstawowa nr 81 z Oddziałami Gimnazjalnymi we Wrocławiu Wrocław 23,0 10
239. Paweł Cieślak Zespół Szkół w Cybince Cybinka 23,0 10
240. Weronika Czermak Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Malborku Malbork 23,0 10
241. Hubert Jan Demus Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie Warszawa 23,0 10
242. Marianna Dolińska Szkoła Podstawowa "PARNAS" Wrocław 23,0 10
243. Nikodem Dudek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera Poznań 23,0 10
244. Kacper Ignatowicz Gimnazjum nr 17 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5 Szczecin 23,0 10
245. Amelia Kozak XXiX LO im. cc mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora w Lublinie Lublin 23,0 10
246. Milena Kubica Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie Chrzanów 23,0 10
247. Filip Moskwa Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 im. Jana Pawła II Stalowa Wola 23,0 10
248. Patrycja Nowak Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera Poznań 23,0 10
249. Krzysztof Robert Obarowski Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera Nowe 23,0 10
250. Helena Płaszczak XLII Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Krakowie Kraków 23,0 10
251. Marta Sirko CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 23,0 10
252. Grzegorz Skórski Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 23,0 10
253. Karol Smoleń Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Kraków 23,0 10
254. Hubert Solecki Gimnazjum nr 16 Szczecin 23,0 10
255. Miłosz Sułowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Kopernika Legionowo 23,0 10
256. Bartłomiej Szeliga Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Kraków 23,0 10
257. Kamil Szewczyk Zespół Szkół im. Jana Pawła II Sławków 23,0 10
258. Szymon Wieczorek Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 23,0 10
259. Aleksandra Wiśniowska Gimnazjum w Powiatowym Zespole nr 11 w Kętach Kęty 23,0 10
260. Aleksandra Wolska Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Warszawa 23,0 10
261. Julia Citak Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bohaterów Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej Dąbrowa Tarnowska 23,0 8
262. Filip Formella Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 23,0 8
263. Mikołaj Hojda Zespół Szkół w Makowie Podhalańskim Maków Podhalański 23,0 8
264. Magdalena Hupa Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Włoszczowa 23,0 8
265. Krzysztof Kaputa Szkoła Podstawowa nr 2 im Henryka Sienkiewicza Ziębice 23,0 8
266. Krzysztof Żabiński Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów Kraków 23,0 8
267. Kacper Łagodziński Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 23,0 8
268. Gustaw Owczarski Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 23,0 8
269. Konrad Pauk Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Białymstoku Białystok 23,0 8
270. Mateusz Podlewski Szkoła Podstawowa nr 1 im.Powstańców Śląskich w Wołowie Wołów 23,0 8
271. Krzysztof Skoczko Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 23,0 8
272. Kacper Sznejder Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 23,0 8
273. Wiktor Typa VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 23,0 8
274. Aleksandra Zając CLVIII Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej Warszawa 23,0 8
275. Radosław Zakrzewski Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 23,0 8
276. Zofia Katkowska ZSO nr 2 w Gdańsku Gdańsk 23,0 6
277. Kamila Jarocka Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 22,0 24
278. Bartosz Błaszak Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Sułowie Milicz 22,0 14
279. Kajetan Dąbek Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 22,0 14
280. Nikodem Świerkowski Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich Głogów 22,0 14
281. Damian Szałacha Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 22,0 14
282. Dawid Zalas Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 22,0 14
283. Robert Piotr Augustyn Szkoła Podstawowa nr 2 im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Kolbuszowa 22,0 12
284. Iga Banaszkiewicz Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów Starachowice 22,0 12
285. Justyna Bogdanowicz Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej w Szarowie- Gimnazjum w Szarowie Brzezie 22,0 12
286. Marcin Bręborowicz Gimnazjum Akademickie Da Vinci Poznań 22,0 12
287. Wiktoria Czyż Szkoła Podstawowa nr 77 im. Tadeusza Różewicza Wrocław 22,0 12
288. Błażej Gułaj Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi Wrocław 22,0 12
289. Paweł Jurkowski Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej Puławy 22,0 12
290. Anastazja Kisińska Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów Starachowice 22,0 12
291. Magdalena Kosanowska Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 22,0 12
292. Konrad Nowak XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Gdańsk 22,0 12
293. Emil Pindel Szkoła Podstawowa im. Jadwogi Śląskiej w Sokołowcu Świerzawa 22,0 12
294. Klaudiusz Sawiak Zespół Szkół im. Jana Kasprowicza w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 22,0 12
295. Jerzy Sobczyński Gimnazjum Akademickie Da Vinci Poznań 22,0 12
296. Justyna Sulikowska Publiczne Gimnazjum Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego Niemodlin 22,0 12
297. PAULINA WASYLEWICZ Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 Chorzów 22,0 12
298. Adrian Wojnicki Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzozowie; Gimnazjum Dwujęzyczne w Brzozowie Brzozów 22,0 12
299. Mikołaj Zmarzły Liceum nr XVII w Gdyni 22,0 12
300. Michał Bronicki Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 22,0 10
301. Jakub Chmielowski Szkoła Podstawowa nr 2 im Henryka Sienkiewicza Ziębice 22,0 10
302. Zuzanna Depka Gimnazjum im. Jana Pawła II Tolkmicko 22,0 10
303. Mateusz Jabłoński Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi. Łódź 22,0 10
304. Zuzanna Jaskuła Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu Radecznica 22,0 10
305. Helena Justyna-Grygo Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Warszawa 22,0 10
306. Jan Kawaler Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów Andrychów 22,0 10
307. Julia konieczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Grębocinie Grębocin 22,0 10
308. Aleksander Kossek Szkoła Podstawowa im. Przyjaciół Przyrody we Włodzimierzowie Sulejów 22,0 10
309. Aleksandra Kruk XXIX LO im. cc mjra Hieronima Dekutowskiego ps. Zapora w Lublinie Lublin 22,0 10
310. Bartosz Łącki Gimnazjum nr 7 Tomaszów Mazowiecki 22,0 10
311. Szczepan Łeński Zespół Szkolno Przedszkolny Nr 9 Wrocław 22,0 10
312. Jadwiga Świerczyńska Szkoła Podstawowa nr 81 z Oddziałami Gimnazjalnymi we Wrocławiu Wrocław 22,0 10
313. Szczepan Oleszkiewicz Gimnazjum nr 16 Szczecin 22,0 10
314. Mateusz Papajewski Gimnazjum nr 16 Szczecin 22,0 10
315. Patrycja Sitkowska Gimnazjum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach Suwałki 22,0 10
316. Jakub Skowron Szkoła Podstawowa im. Juliusza Słowackiego w Sułowie Milicz 22,0 10
317. Antoni Smółka Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie Chrzanów 22,0 10
318. Michał Trzaska Salezjańskie Gimnazjum Publiczne Kraków 22,0 10
319. Julia Wojtaszek Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego Annopol 22,0 10
320. Jan Franek Szkoła Podstawowa nr 1 im. Książąt Pszczyńskich Pszczyna 22,0 8
321. Jakub Bronz Szkoła Podstawowa nr 81 z Oddziałami Gimnazjalnymi we Wrocławiu Wrocław 22,0 8
322. Zuzanna Chodorwska Szkoła Podstawowa nr 1 im.Powstańców Śląskich w Wołowie Wołów 22,0 8
323. Michał Ferdorczuk Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 22,0 8
324. Ewa Gajewska Zespół Szkół Społecznych Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Łodzi. Łódź 22,0 8
325. Jerzy Jurkowski Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 22,0 8
326. Magdalena Kupiecka Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Warszawa 22,0 8
327. Jan Lenssinck CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 22,0 8
328. Maksymilian Lewiński Gimnazjum nr 16 Szczecin 22,0 8
329. Dawid Maciuszek Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 22,0 8
330. Maciej Madej Publiczne Gimnazjum nr 14 w Łodzi im.Roberta Schumana Łódz 22,0 8
331. Piotr Majocha Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim Kamieniec Ząbkowicki 22,0 8
332. Jakub Marciniak Szkoła Podstawowa nr 3 z klasami gimnazjalnymi im. gen. M. Zaruskiego w Ustce Ustka 22,0 8
333. Weronika Niewiarowska VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 22,0 8
334. Jakub Pasek Publiczne Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 22,0 8
335. Filip Pęczek Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 8 Tomaszów Mazowiecki 22,0 8
336. Jakub Plewa Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 22,0 8
337. Oliwier Rostowski Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 22,0 8
338. Patryk Sadowczyk Zespół Szkół Akademickich Politechniki Wrocławskiej Wrocław 22,0 8
339. Mateusz Skorotko Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 22,0 8
340. Weronika Wajdzik Szkoła Podstawowa nr 53 im. Fryderyka Chopina Szczecin 22,0 8
341. Wojciech Zaremba Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 22,0 8
342. Zuzanna Zawierucha Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław 22,0 8
343. Sebastian Słabuszewski CLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa 22,0 8
344. Wiktor Ćmielewski Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących Mysłowice 22,0 6
345. Ewelina Dudek Szkoła Podstawowa im. Marii Kozaczkowej w Skrzynce z oddziałami gimnazjalnymi Szczucin 22,0 6
346. Ignacy Jezyna Szkoła Podstawowa nr 4 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego z oddziałami gimnazjalnymi Zielonka 22,0 6
347. Krystian Karczewski Szkoła Podstawowa nr 14 im. Stefana Jaracza Tarnów 22,0 6
348. Antoni Smolski Społeczne Gimnazjum nr 1 im.św Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu STO Poznań 22,0 6
349. Karolina Walkowiak Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 21,0 20
350. Kuba Czech Gimnazjum Akademickie Da Vinci Poznań 21,0 14
351. Klaudia Błeszyńska Zespół Placówek Oświatowych nr 1 Włoszczowa 21,0 12
352. Angelika Kita Gimnazjum nr 4 im. Polskich Noblistów Starachowice 21,0 12
353. Kacper Miler Zespół Szkół Katolickich w Tczewie Tczew 21,0 12
354. Aleksandra Pucyk Publiczne Gimnazjum Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego Niemodlin 21,0 12
355. Julia Sadurska Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kłoczewie z Oddziałami Przedszkolnymi Kłoczew 21,0 12
356. Mikołaj Snop Szkoła Podstawowa nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin 21,0 12
357. Eryk Szatan Prywatna Szkoła Krzysztofa Augustyniaka Łódź 21,0 12
358. Sebastian Bałszczyk Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 21,0 10
359. Michał Bednarz Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny Zwierzyniec 21,0 10
360. Emilia Bucior Szkoła Podstawowa "Strumienie" Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik Józefów 21,0 10
361. Jan Chmielewski Szkoła Podstawowa nr 369 im A. B. Dobrowolskiego Warszawa 21,0 10
362. Paweł Czajka Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Ignacego Paderewskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi Wałbrzych 21,0 10
363. Jan Firlit Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 im. Janusza Korczaka Kraków 21,0 10
364. Aleksandra Garbacz Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice 21,0 10
365. NATALIA GOMOŁA Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mysłowie WOLA MYSŁOWSKA 21,0 10
366. Mateusz Grąbczewski Gimnazjum nr 16 Szczecin 21,0 10
367. Jakub Gumuła Zespół Szkół im. Jana Pawła II Sławków 21,0 10
368. GRZEGORZ IWANIEC Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Mysłowie WOLA MYSŁOWSKA 21,0 10
369. Natalia Jabłońska Gimnazjum nr 16 Szczecin 21,0 10
370. Konrad Jurek Szkoła Podstawowa w Świerzawie Świerzawa 21,0 10
371. Filip Karawajczyk Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 21,0 10
372. Hanna Karwowska Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Świdnica 21,0 10
373. Julita Kiliszek Szkoła Podstawowa im. Polskich Noblistów w Kłoczewie z Oddziałami Przedszkolnymi Kłoczew 21,0 10
374. Maria Knopik Społeczne Gimnazjum Edukacji Europejskiej Kamienna Góra 21,0 10
375. Jakub Kordasiński Szkoła Podstawowa nr 3 z klasami gimnazjalnymi im. gen. M. Zaruskiego w Ustce Ustka 21,0 10
376. Zuzanna Korzeniewska Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 21,0 10
377. Aleksandra Kujawiak Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Jarocin 21,0 10
378. Julia Kwiatek Szkoła Podstawowa Sióstr Zmartwychwstanek Warszawa 21,0 10
379. Adam Legawski Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 im. M. Kopernika w Starogardzie Gdańskim Starogard Gdański 21,0 10
380. Sebastian Ślusarczyk Publiczne Gimnazjum im. Ignacego Łukasiewicza w Cieklinie Cieklin 21,0 10
381. Dominika Orłowska Szkoła Podstawowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Sępopolu Sępopol 21,0 10
382. Mateusz Radziszewski Zespół Szkół w Cybince Cybinka 21,0 10
383. Kaja Robaszyńska Szkoła Podstawowa nr 90 im. prof. Stanisława Tołpy Wrocław 21,0 10
384. Justyna Rochecka IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów 21,0 10
385. Artur Siekaczyński Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów w Kraśniku Kraśnik 21,0 10
386. Mariola Staszewska Szkoła Podstawowa nr 2 Głogów 21,0 10
387. Mikołaj Wolanin Szkoła Podstawowa nr. 3 im. Feliksa Szołdrskiego Nowy Tomyśl 21,0 10
388. Papanikolau Apostolos Prywatne Gimnazjum nr 2 "Szkoła Marzeń" Piaseczno 21,0 8
389. Emilia Balonek Zespół Szkolno-Przedszkolny, Gimnazjum nr 3 w Bachowicach Spytkowice 21,0 8
390. Wiktoria Baras Samorządowa Szkoła Podstawowa im. W. Łokietka Łęczyca 21,0 8
391. Klaudia Bereś Szkoła Podstawowa Fundacji Clever z Oddziałami Gimnazjalnymi Wałbrzych 21,0 8
392. Michał Bombała Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 21,0 8
393. Marta Bus Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 21,0 8
394. Maksymilian Ciszkowski Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie Warszawa 21,0 8
395. Wiktoria Dragan Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław 21,0 8
396. Dominik Drąg Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław 21,0 8
397. Jan Kassyk Szkoła Podstawowa nr 369 im A. B. Dobrowolskiego Warszawa 21,0 8
398. Maciej Kordas Szkoła Podstawowa nr 3 z klasami gimnazjalnymi im. gen. M. Zaruskiego w Ustce Ustka 21,0 8
399. Martna Kordiak Szkoła Podstawowa w Marcinowicach Marcinowice 21,0 8
400. Jakub Kostka Publiczne Gimnazjum w Miękini im. Orła Białego Miękinia 21,0 8
401. Karol Krawczyk Publiczne Gimnazjum nr 23 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. Jana Kochanowskiego Radom 21,0 8
402. Szymon Żukowski Publiczne Gimnazjum w Przecławiu Przecław 21,0 8
403. Kacper Nowicki Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera Poznań 21,0 8
404. Krzysztof Olachowski Społeczne Gimnazjum nr 1 im.św Urszuli Ledóchowskiej w Poznaniu STO Poznań 21,0 8
405. Paulina Paździerz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 21,0 8
406. Michał Pańczyk Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich Warszawa 21,0 8
407. Karolina Pietrzyk Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice 21,0 8
408. Martyna Piotrowska Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego Grabów 21,0 8
409. Dominika Stawiarska Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach Truskolasy 21,0 8
410. Michał Szmigiel Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie Siekierczyn 21,0 8
411. MONIKA TADEL Niepubliczne Gimnazjum Zgłobice 21,0 8
412. Jakub Zieliński Szkoła Podstawowa 380 im.Jana Pawła II Warszawa 21,0 8
413. Bartosz Dziuba Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Armii Krajowej w Chrzanowie Chrzanów 21,0 6
414. Julia Filip VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV Warszawa 21,0 6
415. Hanna Gmurkowska Szkoła Podstawowa nr 2 w Siechnicach Siechnice 21,0 6
416. Adam Stępień Zespół Szkół Samorządowych nr 1 - Gimnazjum nr 1 w Kruszwicy Kruszwica 21,0 6
417. Oskar Karch Szkoła Podstawowa UNISPORT Wrocław 21,0 4
418. Patrycja Piekarczyk Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 20,0 14
419. Mikołaj Skrzypczak Gimnazjum nr 37 w Zespole Szkół nr 18 Wrocław 20,0 14
420. Jakub Adamczyk Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tomicach Tomice 20,0 12
421. Julia Gołąbek Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 20,0 12
422. Ksymena Jaworska Szkoła Podstawowa "Strumienie" Stowarzyszenia Wspierania Edukacji i Rodziny Sternik Józefów 20,0 12
423. Sara Orlikowska Szkoła Podstawowa Nr 6 im. ks. dr. B. Sychty w Kościerzynie Kościerzyna 20,0 12
424. Konrad Pawlik Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy Kobylnica 20,0 12
425. Jeremi Pilch Oddziały Gimnazjalne w II Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Batorego Warszawa 20,0 12
426. Paulina Stępniak Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego Bolków 20,0 12
427. Karol Bagiński Społeczne Gimnazjum nr 20 Warszawa 20,0 10
428. Filip Bocianowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Kamieńcu Ząbkowickim Kamieniec Ząbkowicki 20,0 10
429. Wiesław Bugaj Zespół Szkół Ogólnkształcących nr 12 im. S.Żeromskiego Kraków 20,0 10
430. Rafał Cendrowski CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 20,0 10
431. Julia Ciembka Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie Kraków 20,0 10
432. Antoni Franaszczak Szkoła Podstawowa nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej Wesoła 20,0 10
433. Izabela Hałaczkiewicz Szkoła Podstawowa nr 13 im. Lucjana Cylkowskiego w Gdyni Gdynia 20,0 10
434. Filip Jaciubek Szkoła Podstawowa 380 im.Jana Pawła II Warszawa 20,0 10
435. Hubert Jakubowski Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Ignacego Paderewskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi Wałbrzych 20,0 10
436. Krystian Jastrzębski Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II Chojnów 20,0 10
437. Przemysław Kagiel Zespół Szkół w Cybince Cybinka 20,0 10
438. Michalina Klementowska Powiatowy Zespół Szkół nr 1 Trzebnica 20,0 10
439. Nina Kozimor Szkoła Podstawowa nr 3 z klasami gimnazjalnymi im. gen. M. Zaruskiego w Ustce Ustka 20,0 10
440. Tomasz Król Szkoła Podstawowa nr 2 Głogów 20,0 10
441. Zuzanna Krzeminska Gimnazjum nr 3 im. Henryka Sienkiewicza Starachowice 20,0 10
442. Igor Lewandowski Gimnazjum 51 Bydgoszcz 20,0 10
443. Bartłommiej Lotycz Szkoła Podstawowa Nr5 im. Baśki Puzon Jarosław 20,0 10
444. Agata Żółtowska Zespół Szkół w Cybince Cybinka 20,0 10
445. Zuzanna Macała Prywatne Gimnazjum nr 2 " Szkoła Marzeń" Piaseczno 20,0 10
446. Mikołaj Maciejewski Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Kozienice 20,0 10
447. Filip Marciniak Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Tomasza Morusa Otwock 20,0 10
448. Maja Michalik Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy Świdnica 20,0 10
449. Agnieszka Krystyna Mosińska Szkoła Podstawowa nr 2 im. Arkadego Fiedlera Nowe 20,0 10
450. Rafał Piotrowski Prywatna Szkoła Podstawowa nr 8 w Białymstoku i Prywatne Gimnazjum nr 9 w Białymstoku Białystok 20,0 10
451. Urszula Przybylska Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 20,0 10
452. MATEUSZ ROSIŃSKI X Liceum Ogólnokształcące (z klasami gimnazjalnymi) Gdańsk 20,0 10
453. Błażej Rybak Szkoła Podstawowa nr 2 Głogów 20,0 10
454. Michał Stelmaszczyk Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka Lublin 20,0 10
455. Weronika Subiel Gimnazjum nr 29 im. Konstytucji 3 Maja Wrocław 20,0 10
456. Bartosz Sułkowski XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Gdańsk 20,0 10
457. Marika Wesołowska Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Ignacego Paderewskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi Wałbrzych 20,0 10
458. NELA WIĘCŁAW ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH Nr 7/ SZKOŁA PODSTAWOWA nr 3 GDAŃSK 20,0 10
459. Julia Wierzbowska Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 20,0 10
460. Marcin Wojtkowski Gimnazjum nr 2 im. św. Hieronima Podkowa Leśna 20,0 10
461. Agata Wykowska Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 20,0 10
462. Ewa Zaborowska Gimnazjum Niepubliczne nr 12 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Lotników Amerykańskich Warszawa 20,0 10
463. Kamil Zagała Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza Świdnica 20,0 10
464. Miłosz Zygmunt Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Płazie Płaza 20,0 10
465. Nina Kuś Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Ignacego Paderewskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi Wałbrzych 20,0 10
466. Filip Szczepanowski CLIX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Gimnazjalnymi im. Króla Jana III Sobieskiego Warszawa 20,0 10
467. Ignacy Bobrowski Prywatne Gimnazjum nr 2 "Szkoła Marzeń" Piaseczno 20,0 8
468. Jakub Brodowski Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20,0 8
469. Marek Chwałek Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tomicach Tomice 20,0 8
470. Michał Cielecki Szkoła Podstawowa Nr5 im. Baśki Puzon Jarosław 20,0 8
471. Krzysztof Durski Szkoła Podstawowa "PARNAS" Wrocław 20,0 8
472. Kinga Hebda Szkoła Podstawowa w Podegrodziu Podegrodzie 20,0 8
473. Katarzyna Iwańczuk Gimnazjum nr 23 im. Marii i Georga Dietrichów Olsztyn 20,0 8
474. Anna Izdebska Katolickie Gimnazjum im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie Kraków 20,0 8
475. Jakub Jakubowski Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 20,0 8
476. Kamil Janik Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego Kraków 20,0 8
477. Martyna Klonowska Zespół Szkół nr 4 Wałbrzych 20,0 8
478. Anastazja Lato Szkoła Podstawowa w Marcinowicach Marcinowice 20,0 8
479. Nikola Śliwa Społeczne Gimnazjum im. Polskich Noblistów Kwidzyn 20,0 8
480. Mateusz Maciołek Szkoła Podstawowa im.Porucznika Pilota Franciszka Surmy w Gołkowicach z oddziałami gimnazjalnymi Gołkowice 20,0 8
481. Łukasz Makowiecki Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Miliczu Milicz 20,0 8
482. Lubomir Marusiński XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Gdańsk 20,0 8
483. Michał Matusewicz Szkoła Podstawowa Fundacji Clever z Oddziałami Gimnazjalnymi Wałbrzych 20,0 8
484. Michał Mróz Liceum nr XVII w Gdyni 20,0 8
485. Joanna Opryszko Szkoła Podstawowa z Oddziałami Gimnazjalnymi Stowarzyszenia Absolwentów I LO w Przemyślu Przemyśl 20,0 8
486. Emila Pilawa Publiczne Gimnazjum nr 12 im. Ignacego Paderewskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi Wałbrzych 20,0 8
487. Nikola Piśniak Szkoła Podstawowa im. Stanisława Ligonia w Truskolasach Truskolasy 20,0 8
488. Michał Piotrowski Szkoła Podstawowa nr 369 im A. B. Dobrowolskiego Warszawa 20,0 8
489. Zuzanna Pisarek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. ks. prof. J. Tischnera Poznań 20,0 8
490. Karolina Płocka Gimnazjum nr 13 im. Unii Europejskiej Wrocław 20,0 8
491. Paweł Pstrągowski XV Liceum Ogólnokształcące im. Zjednoczonej Europy Gdańsk 20,0 8
492. Paulina Rabczak IX Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Rzeszów 20,0 8
493. Marta Romańczuk CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki Warszawa 20,0 8
494. Wiktor Rurecki Gimnazjum Dwujęzyczne nr 59 Warszawa 20,0 8
495. Jan Stańczyk Zespół Szkół im. ks. St. Konarskiego w Skierniewicach Skierniewice 20,0 8
496. Dominika Sukiennicka Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego Gorzów Wielkopolski 20,0 8
497. Hubert Szarynger Szkoła Podstawowa im. II Armii Wojska Polskiego Bolków 20,0 8
498. Katarzyna Szkoda Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Kobylnicy Kobylnica 20,0 8
499. Paweł Szymendera Szkoła Podstawowa nr 3 im. Noblistów Polskich Głogów 20,0 8
500. Wiktoria Więckowska Szkoła Podstawowa nr 50 im. Królowej Jadwigi Warszawa 20,0 8
501. Hubert Więckowski Gimnazjum nr 113 im. Zawiszaków Proporca "Victoria" z klasami dwujęzycznymi Warszawa 20,0 8