www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Wyniki eliminacji okręgowych 3. edycji MOWOS

Data dodania: 21.03.2018

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami eliminacji okręgowych 3. edycji MOWOS, które zostały przeprowadzone w dn. 7-20 marca 2018 r.


Zachęcamy do zapoznania się z listą 50 zawodników eliminacji okręgowych, którzy zakwalifikowali się do ostatniego etapu zmagań Olimpijskich.

Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji centralnych zostali oznaczeni na liście rankingowej czerownym kolorem.

Wyciąg Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie dotyczący kwalifikacji zawodników eliminacji okręgowych do finału zawodów:

4.8.22 Zwycięzcami eliminacji okręgowych zostaje 50 zawodników, tj. po 5 osób z każdego okręgu, które zdobyły największą liczbę punktów łącznie z testu eksperckiego online, uczniowskiego online i za przygotowanie pytań.

4.8.23 W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników o zakwalifikowaniu się do eliminacji centralnych decyduje liczba punktów uzyskanych z testu eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych za zadania trudniejsze w teście eliminacji szkolnych, liczba punktów uzyskanych z testu eksperckiego online.

4.8.24 Jeżeli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do eliminacji centralnych, z uwzględnieniem punktu 4.8.23, przyznana została kilku osobom, wszystkie one przechodzą do eliminacji centralnych.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!

Finał III edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie odbędzie się już 10 maja 2018 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie!

 

 

Olimpiadę wspiera

Ministerstwo Edukacji Narodowej

Patroni honorowi

Narodowy Instytut Dziedzictwa

Najwyższa Izba Kontroli

Patroni medialni

Program 1 Polskiego Radia

Glos Nauczycielski