www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Zakończył się test uczniowski online eliminacji okręgowych 3. edycji MOWOS

Data dodania: 20.03.2018

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z harmonogramem olimpiady, o godz. 9.00 został zablokowany dostęp do testu uczniowskiego online. Obecnie trwa przeliczanie uzyskanych przez zawodników wyników.

Przypominamy, że po zakończeniu testu uczniowskiego, podobnie jak po zakończeniu testu eksperckiego online, każdy zawodnik  może sprawdzić poprawność udzielonych przez siebie odpowiedzi. W tym celu należy zalogować się do testu przy użyciu otrzymanego wcześniej loginu i hasła.

 


Test uczniowski online składał się z 20 pytań zamkniętych, z których część stanowiła pytania przygotowane przez zawodników, a część została opracowana przez ekspertów merytorycznych Olimpiady. Na rozwiązanie testu uczniowie mieli 30 minut. Maksymalnie można było zdobyć 20 punktów.

Test uczniowski z kluczem odpowiedzi znajduje się na pod adresem:

http://test.mowos.pl/login

Prosimy o zalogowanie się do testu danymi otrzymanymi w e-mailu zapowiadającym uruchomienie testów online.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w teście, a zwycięzcom eliminacji okręgowych serdecznie gratulujemy!

Listę osób zakwalifikowanych do eliminacji centralnych 3. edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie poznamy już 21 marca br. (o godz. 15.00). Zwycięzcami eliminacji okręgowych zostanie 50 zawodników, tj. po 5 osób z każdego okręgu, które uzyskają największą liczbę punktów łącznie z testu eksperckiego online, uczniowskiego online i za przygotowanie pytań.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w teście i serdecznie gratulujemy!