www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Do 26 lutego czekamy na pytania zawodników do testu uczniowskiego online

Data dodania: 31.01.2018

Od 1 do 26 lutego uczestnicy eliminacji okręgowych mogą za pomocą specjalnego formularza przesyłać propozycje pytań do testu uczniowskiego online. Zgodnie z regulaminem olimpiady przesłanie pytań jest warunkiem koniecznym do wzięcia udziału w kolejnym etapie zmagań. 


Zawodnicy zakwalifikowani do eliminacji okręgowych przesyłają pytania do testu uczniowskiego online za pośrednictwem specjalnego FORMULARZA.

Formularz będzie aktywny od 1 do 26 lutego br.

Przypominamy, że zadanie zawodników polega na wybraniu 5 "nagłówków pytań" do testu uczniowskiego online spośród 50 opublikowanych na portalu Olimpiady. "Nagłówki" odnoszą się do tematyki, do której zawodnicy mają przygotować pytania wraz z własnymi wariantami odpowiedzi (3 błędne i 1 poprawna). 

Zgodnie z Regulaminem Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie w teście uczniowskim online zostaną wykorzystane pytania 100 zawodników, którzy zakwalifikują się do drugiego etapu eliminacji okręgowych. Za przygotowanie pytań zawodnicy (zakwalifikowani do testu uczniowskiego online) mogą uzyskać dodatkowe punkty (za każde pytanie 1 pkt., 0,5 pkt., 0 pkt.). Pytania będą oceniane według następujących kryteriów:

  • poprawność merytoryczna,
  • poprawność językowa,
  • poprawność stylistyczna,
  • kreatywność.

Życzymy udanej pracy!