www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Test ekspercki - wyniki!

Data dodania: 5.03.2020

Prezentujemy wyniki testu eksperckiego online - pierwszego etapu eliminacji okręgowych V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.


Zachęcamy do zapoznania się z listą 100 zawodników zakwalifikowanych do testu uczniowskiego online V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie (kliknij TUTAJ).

Próg punktowy kwalifikujący do drugiego etapu eliminacji okręgowych wyniósł 18 pkt. 

Wyciąg z Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie dotyczący kwalifikacji zawodników do testu uczniowskiego online:

4.8.16 Wyniki testu eksperckiego online 100 zawodników, którzy zdobyli największą liczbę punktów i zakwalifikowali się do II etapu eliminacji okręgowych, podaje do publicznej wiadomości Komisja Centralna.

4.8.17 W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników w teście eksperckim online eliminacji okręgowych o zakwalifikowaniu się do II etapu eliminacji decyduje kolejno: liczba punktów zdobytych za rozwiązanie testu eliminacji szkolnych, a następnie liczba punktów zdobytych za rozwiązanie zadań testowych eliminacji szkolnych z grupy wyżej punktowanych.

4.8.18 Jeśli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do II etapu eliminacji okręgowych, po uwzględnieniu punktu 4.8.17, przyznana została kilku osobom, wszystkie one przechodzą do II etapu eliminacji.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w teście! Tym, którzy zakwalifikowali się do testu uczniowskiego online serdecznie gratulujemy!