www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Wystartowały eliminacje szkolne V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Data dodania: 9.12.2019

Punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęły się eliminacji szkolne tegorocznej edycji Olimpiady. Za wszystkich zawodników biorących udział w pierwszym etapie zmagań olimpijskich trzymamy mocno kciuki!


Test eliminacji szkolnych składa się z 30 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności. Maksymalnie zawodnicy mogą zdobyć 40 punktów. Zgodnie z Regulaminem Olimpiady na jego rozwiązanie przeznacza się 45 minut.

Uprzejmie przypominamy, iż zawody odbywają się warunkach kontrolowanej samodzielności. Komisja Szkolna może zdyskwalifikować zawodnika za:

  • zmienianie miejsca podczas pisania testu lub zamienianie testu czy Arkusza Odpowiedzi z innymi osobami;
  • korzystanie z książek, słowników, notatek czy ściąg;
  • z innego urządzenia telekomunikacyjnego,
  • korzystanie podczas zawodów z telefonu komórkowego,
  • z urządzenia liczącego lub z urządzenia posiadającego wbudowaną pamięć; 
  • odpisywanie czy porozumiewanie się pomiędzy zawodnikami podczas pisania testu;
  • rozwiązywanie testu ołówkiem.

Po przeprowadzeniu eliminacji szkolnych Komisja Szkolna jest zobowiązana do sprawdzenia arkuszy odpowiedzi zawodników i wpisania wyników do protokołu elektronicznego, dostępnego po zalogowaniu w panelu Komisji Szkolnych (panel.mowos.pl).

Korzystając z okazji przypominamy, że protokół elektroniczny wraz z arkuszami odpowiedzi zawodników, niewykorzystanymi testami oraz oświadczeniami o przetwarzaniu danych osobowych należy wysłać na adres biura Olimpiady (al. Niepodległości 162 02-554 Warszawa) do 14 grudnia br. (liczy się data stempla pocztowego).

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w zawodach życzy powodzenia!