www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Trwają zapisy do V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie!

Data dodania: 28.10.2019

Uprzejmie informujemy, że jeszcze do 6 listopada br. przyjmujemy zapisy do V edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczestwie. Na naszyh uczestników czakają wspaniałe nagrody, w tym wysokiej jakości sprzęt elektroniczny oraz upominki z limotowanej serii MO!WOS. Elektroniczna rejestracja możliwa jest przez stronę interentową: panel.mowos.pl. Seredczenie zachęcamy do zapisów!


Zachęcamy do zapisów poprzez specjalny formularz rejestracyjny, która dostępny jest także w Panelu Komisji Szkolnych.

Podczas rejestracji będą mogli Państwo pobrać:

  • zgłoszenie szkoły do druku - prosimy, aby na zgłoszeniu podpisali się nie tylko Dyrektor Szkoły, Przewodniczący Komisji Szkolnej oraz Członkowie Komisji Szkolnej i Opiekun/owie Merytoryczny/ni.
  • oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych uczestników zawodów - prosimy o wydrukowanie oświadczeń i przekazanie ich przedstawicielom ustawowym zawodników. Podpisane oświadczenia do dnia eliminacji szkolnych przechowuje Komisja Szkolna. Po tym terminie prosimy o przesłanie oświadczeń zawodników (razem z protokołami i testami eliminacji szkolnych) na adres Komitetu Głównego Olimpiady. Oświadczenie dla uczestnika można również pobrać tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z instrukcją do formularza.

Rejestracja trwa do 6 listopada br.

Do zobaczenia!

Organizatorzy Olimpiady