www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Wyniki testu eksperckiego online!

Data dodania: 7.03.2019

Prezentujemy wyniki testu eksperckiego online - pierwszego etapu eliminacji okręgowych IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.


Zachęcamy do zapoznania się z listą 100 zawodników zakwalifikowanych do drugiego etapu eliminacji okręgowych - testu uczniowskiego online IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie.

Próg punktowy kwalifikujący do drugiego etapu eliminacji okręgowych wyniósł 19 pkt. 

Wyciąg z Regulaminu Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie dotyczący kwalifikacji zawodników do testu uczniowskiego online:

4.8.16 Wyniki testu eksperckiego online 100 zawodników, którzy zdobyli największą liczbę punktów i zakwalifikowali się do II etapu eliminacji okręgowych, podaje do publicznej wiadomości Komisja Centralna.

4.8.17 W przypadku równej liczby punktów zdobytych przez zawodników w teście eksperckim online eliminacji okręgowych o zakwalifikowaniu się do II etapu eliminacji decyduje kolejno: liczba punktów zdobytych za rozwiązanie testu eliminacji szkolnych, a następnie liczba punktów zdobytych za rozwiązanie zadań testowych eliminacji szkolnych z grupy wyżej punktowanych.

4.8.18 Jeśli minimalna liczba punktów uprawniająca do zakwalifikowania się do II etapu eliminacji okręgowych, po uwzględnieniu punktu 4.8.17, przyznana została kilku osobom, wszystkie one przechodzą do II etapu eliminacji.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział w teście! Tym, którzy zakwalifikowali się do testu uczniowskiego online serdecznie gratulujemy!