www.youtube.com/c/FundacjaEduPl_Filmy

Aktualności

Test eliminacji szkolnych z kluczem odpowiedzi!

Data dodania: 12.12.2018

Eliminacje Szkolne IV edycji Młodzieżowej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie za nami! Do pierwszego etapu zmagań olimpijskich przystąpiło prawie 6000 zawodników z ponad 430 szkół z całej Polski! Zachęcamy do zapoznania się z testem eliminacji szkolnych z kluczem odpowiedzi.


Zapraszamy do pobrania testu z kluczem odpowiedzi. Komisjom Szkolnym polecamy również pobranie klucza na folii, który ułatwi pracę przy sprawdzaniu testów.

Przypominamy, że Komisje Szkolne są zobowiązane do wpisania wyników uczniów do elektronicznego protokołu w Panelu Komisji Szkolnych dostępnym poprzez stronę interetową www.panel.mowos.pl. Dostęp do elektronicznego protokołu dostępny jest jedynie przy użyciu danych do logowania otrzymanych e-mailem zgłoszeniowym podczas zgłoszenia Szkoły do Olimpiady.

Po uzupełnieniu protokół należy wydrukować, podpisać, ostemplować pieczęcią szkoły i przesłać wraz z wszystkimi arkuszami odpowiedzi najpóźniej do 14 grudnia 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego). 

Szacunkowy próg punktowy kwalifikujący do eliminacji okręgowych opublikujemy już 18 grudnia 2018 roku!

Oficjalne wyniki poznamy 14 stycznia 2019 roku!

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach, a Członkom Komisji Szkolnych - za zaangażowanie w przeprowadzenie eliminacji w szkołach.